×
Vyber jazyk
Zprávy
Proč zastavit Turów

O Turów

Ohrožení

Budoucnost

Akce!

media
O nás na webu
O nás
Naše organizace společně bojují proti expanzi hnědouhelného dolu Turów v Polsku ve prospěch místních komunit, přírody a klimatu. Podporujeme občanské aktivity mezinárodního společenství na rozhraní České republiky, Německa a Polska. Usilujeme o to, aby závislí na hnědém uhlí Bogatynia vstoupili na cestu energetické, ekonomické a sociální transformace.
Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA
Od roku 1994 realizuje ekologické a sociální projekty v souladu se zásadou udržitelného rozvoje, aktivity jsou místní, národní a mezinárodní.
Strona Stowarzyszenia
Fundacja "Rozwój TAK - Odkrywki NIE"
formální a právní zastoupení národní koalice „RT-ON“, občanského hnutí, jehož cílem je zastavit plány na výstavbu nových hnědouhelných dolů metodou opencast a na přesun Polska z fosilní do obnovitelné éry.
Strona Stowarzyszenia
Greenpeace
Již 45 let pracujeme na systémových změnách v oblasti ochrany přírody. Díváme se na ruce politiků a podnikatelů. Zasahujeme do místa, kde je ve jménu krátkozrakých zájmů zničena příroda. Pracujeme na ochraně klimatu a nejcennějších ekosystémů na Zemi. Greenpeace jsou stovky tisíc lidí po celém světě, lidé jako vy.
Strona Stowarzyszenia
Licencja Creative Commons Obsah shromážděný na webu je k dispozici na základě licence Creative Commons