×
Wybierz język
dlaczego stop Turów

O Turowie

Zagrożenia

Przyszłość

Działaj

Działaj!

Co możesz zrobić

 

#
 

Weź udział w konsultacjach!

Ocena oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko została zakończona przez RDOŚ we Wrocławiu, ale nie składamy broni. Każdy może wziąć udział w konsultacjach społecznych strategii, polityk i programów, które mają wpływ na środowisko, klimat i nasze zdrowie.

Do 18 czerwca 2020r. trwają konsultacje projektu przeglądu istotnych problemów gospodarki wodnej - czyli jednego z wielu dokumentów przygotowywanych w ramach aktualizacji Planów Gospodarowania Wodami. Zgłoś swoje wątpliwości dotyczące wpływu kopalni Turów na zasoby wodne w regionie! Pokaż, że ten problem ma znaczenie!

 

Weź udział w proteście!

Ze względu na sytuację zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem, w najbliższych tygodniach protestować będziemy tylko online. Śledź naszą stronę aby być na bieżąco

 

Polub nas!

Polub profile naszych organizacji w mediach społecznościowych, aby otrzymywać bieżące informacje i zwiększyć zasięg kampanii:

https://www.facebook.com/rozwojtakodkrywkinie

https://www.facebook.com/EkoUnia

https://www.facebook.com/greenpeace.cz/

https://twitter.com/FundacjaRTON

https://twitter.com/EkoUnia

https://twitter.com/greenpeaceczech

 

 

 
Licencja Creative Commons Materiały zgromadzone na serwisie dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe